IFB Księgowość

PORZĄDEK I BEZPIECZEŃSTWO​

Księgi przychodów i rozchodów

Dzięki naszej pomocy będziesz mieć pełną kontrolę nad swoimi finansami, a także ułatwisz sobie prowadzenie ewidencji podatkowej. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy zadbają o to, by prowadzenie ksiąg handlowych przebiegało sprawnie i bezproblemowo.

KPiR dla małych i średnich przedsiębiorstw

Księga przychodów i rozchodów to forma opodatkowania, w której przedsiębiorca rejestruje wszystkie operacje gospodarcze przedsiębiorstwa. W tej księdze ujmuje się przychody z działalności gospodarczej, zakupy towarów handlowych i produktów niezbędnych do prowadzenia firmy, koszty związane z zakupami, wynagrodzenia pracowników oraz wydatki związane z prowadzeniem biznesu. Księga przychodów i rozchodów umożliwia prowadzenie ewidencji księgowej w formie uproszczonej.
Zlecając nam prowadzenie KPiR możesz być bezpieczny o swoją księgowość.

Obniżenie ryzyka popełnienia błedów

profesjonalna obsługa księgowości pozwoli Ci odetchnąć i nie przejmować się zawiłymi rozliczeniami w firmie.

Obniżenie obciążenia pracą

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów przez zewnętrzną firmę pozwala uniknąć nadmiernego obciążenia pracą wewnętrznych pracowników.

Ułatwienie rozliczeń z urzędami

W IFB wiemy  jak poprawnie rozliczyć przedsiębiorstwo z urzędami i uniknąć kar i niepotrzebnych kosztów.

Proste rozwiązania

Prowadź swoją firmę bez zmartwień

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów jest obowiązkowe dla osób  które wybrały zasady ogólne lub podatek liniowy jako formę opodatkowania. Jest to także wymagane dla spółek jawnych, cywilnych osób fizycznych oraz spółek partnerskich. Warunkiem koniecznym jest osiągnięcie przychodu netto ze sprzedaży i operacji finansowych w poprzednim roku obrotowym, który nie przekroczył 2 000 000 euro w polskiej walucie.

Skontaktuj się z nami

a my pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!